image
1

Про компанію

image
LG Smart Energy З 05.05.2011. року є єдиним офіційно уповноваженим представником лічильників електроенергії компанії Landis+Gyr AG в Україні. Компанія Landis+Gyr є провідним постачальником інтегрованих рішень управління енергоспоживанням, адаптованих під потреби компаній. Наші лічильники і рішення дають підприємствам і кінцевим споживачам можливість скорочувати витрати електроенергії, а також витрати на її споживання.

Детальніше...

Будь-ласка, введіть електронну адресу, яка асоціюється з Вашим Обліковим записом Користувача. Ваше Ім'я Користувача буде надіслане на електронну адресу у файлі.

Електронна Адреса

Останні новини

 • Оптична головка
  Оптоголовка призначена для передачі даних з лічильників та іншого обладнання на комп'ютери і ручні термінали через опто-порт. За допомогою такої головки можливі як операції з зчитування даних, так і операції з програмування лічильників. Оптоголовка оснащена постійним магнітом,...
  Подробнее >>
 • ТОВ «ЛГ СМАРТ ЕНЕРДЖІ» офіційно зареєстрована як ППКО
  ТОВ «ЛГ СМАРТ ЕНЕРДЖІ» офіційно зареєстрована як ППКО відповідно до Регламенту реєстрації ППКО, що є Додатком 1 до Кодексу комерційного обліку електричної енергії, АКО. Станом на 01.10.2020, ТОВ «ЛГ СМАРТ ЕНЕРДЖІ» зареєстровано в якості ППКО, а саме: ОЗД, ОЗКО.
  Подробнее >>
 • Лічильники ZMG
  До 12 измерительных каналов (по всем видам энергии во всех направлениях) регистрация профиля нагрузки, фиксация максимума мощности, анализ параметров сети с глубиной хранения до 512 суток. Возможности учета электроэнергии по зонам суток до 6 тарифов, которые переключаются...
  Подробнее >>