image
1

Про компанію

LG Smart Energy З 05.05.2011. року є єдиним офіційно уповноваженим представником лічильників електроенергії компанії Landis+Gyr AG в Україні, одного зі світових лідерів у виробництві приладів обліку енергоресурсів та інтегрованих рішень управління енергоспоживанням, адаптованих під потреби і вимоги ринків різних країн.

Лічильники електроенергії і рішення по управлінню енергоспоживанням дають підприємствам і кінцевим споживачам можливість скорочувати витрати на користування енергоресурсами, а так само зменшувати енергоспоживання.

Працюючи в 30 країнах на п'яти континентах, Landis+Gyr AG пропонує найширший вибір продуктів і послуг в області обліку енергоспоживання. Компанія Landis+Gyr AG вважається світовим лідером в області обліку енергоспоживання і займає міцні позиції по розширеному управління енергоспоживанням (AMM), та інтелектуальному обліку енергоспоживання (Smart) - важливої складової глобальної модернізації системи електро-розподілення і підвищення надійності та ефективності її роботи.

Компанія Landis+Gyr AG прокладає дорогу наступному поколінню інтелектуальних енергосистем і забезпечує їх сумісність із середовищами, побудованими на основі відкритих стандартів. Солідна технічна база і багатий досвід дають можливість впроваджувати в галузі інноваційні технології та утримувати ідейний лідерство.

Компанія «ЛГ Смарт Енерджі», спираючись на досвід та інноваційні розробки Landis+Gyr AG, ставить собі за мету допомогти клієнтам краще управляти енергоспоживанням, поставляючи першокласні комплексні рішення, що задовольняють потребам кожного клієнта. Рушійною силою цього процесу є фахівці, глибоко розуміють специфіку локальних ринків.